Zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018
Uroczystości

22 czerwca 2018r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Wzięli w nim udział uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Po wprowadzeniu sztandaru, na sali gimnastycznej, została odprawiona Msza Święta, w czasie której dziękowaliśmy Bogu za otrzymane łaski i prosiliśmy o obfite błogosławieństwo na czas wakacji. Po zakończeniu Eucharystii odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów z klas IV-VI. Uczniowie przygotowali przedstawienie, w którym  z przymrużeniem oka pokazali jak wygląda ostatni dzień szkoły z perspektywy uczniów.  W czasie tego wystąpienia przypomnieliśmy sobie także kilka podstawowych zasad, o których należy pamiętać, aby te wakacje spędzić bezpiecznie.

Po części artystycznej pani dyrektor - Aleksandra Dąbrowska-Konkol nagrodziła najlepszych uczniów, wręczyła wyróżnionym dyplomy i nagrody książkowe, życzyła im dalszych sukcesów w nauce oraz dokonała podsumowania całorocznej pracy.

Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły złożyła wszystkim uczniom życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Jak zwykle - zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Numerek na następny dzień
pojawia się po godzinie 15:00.
Dla pewności należy odświeżyć widok strony
z wciśniętym klawiszem CTRL.Regulamin szczęśliwego numerka


Wybierz klasę:Plan ważny od 11.09.2018