Mamy Energię! :)
Konkursy

Drużyna Energii to ogólnopolski program sportowo-edukacyjny, skierowany do uczniów klas VI - VIII szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. Pomóc w tym mają ambasadorzy – Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacik, Izabela Bełcik,Marek Citko oraz  Krzysztof Ignaczak. 

Program obejmie zmagania piłkarskie oraz siatkarskie. Uczestnicy turnieju przez pięć miesięcy, od lutego do czerwca, będą zachęcani do podejmowania sportowych wyzwań. Na stronie internetowej www.DruzynaEnergii.pl raz w tygodniu ambasadorzy opublikują film z ćwiczeniami, które uczniowie będą musieli powtórzyć. Za każde wideo z zadaniem „odrobionym” przez młodzież szkoła otrzyma punkty.  W każdym miesiącu jury wybierze najbardziej zaangażowaną szkołę, do której przyjedzie drużyna ambasadorów i przeprowadzi pełen wyzwań sportowy turniej, sprawdzający umiejętności młodych zawodników. Nagrodą główną jest czek na wyposażenie Sali gimnastycznej w sprzęt sportowy.

Nasza szkoła z ramienia p. Angeliki Wenta wysłała zgłoszenie do programu w postaci krótkiego filmiku ukazującemu sportowy charakter szkołu (wielkie podziękowania p. Adrianowi Klawikowskiemu za zmontowanie filmu) i ku wielkiemu zdziwieniu otrzymaliśmy odpowiedź o zakwalifikowaniu się do Drużyny Energii!:) W najbliższym czasie otrzymamy jako szkoła od organizatorów programu Grupa Energa i New Balance 40 kompletów strojów sportowych. Czeka nas wielka praca. Do dzieła!:)

A oto filmik, który dał nam kwalifikację:

Bezpieczne wakacje
Numerek na następny dzień
pojawia się po godzinie 15:00.
Dla pewności należy odświeżyć widok strony
z wciśniętym klawiszem CTRL.Regulamin szczęśliwego numerka

Wybierz klasę:Plan ważny od 11.09.2018