Tam, gdzie Polskę z morzem ślubili
Wycieczki

18 października uczniowie klas starszych uczący się języka kaszubskiego wyruszyli na darmową wycieczkę regionalną do Pucka i Piaśnicy.  

 

   Czytaj więcej    .. 
Film z pasowania uczniów klas I
Uroczystości

Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej z uroczystego pasowania uczniów klas pierwszych.

   Czytaj więcej    .. 
Pierwszaki zaprzysiężone
Uroczystości

Dzień 17 października 2018r. pozostanie na długo w pamięci uczniów klasy 1, ich rodziców oraz wychowawczyni Danuty Klajn. Tego  dnia odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej im. Ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich Jamach. 

   Czytaj więcej    .. 
Z wizytą w CEPR w Szymbarku
Wycieczki

16 października uczniowie klas młodszych uczący się języka kaszubskiego uczestniczyły w darmowej wycieczce regionalnej do Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. 

   Czytaj więcej    .. 
Mistrzyni pisania po kaszubsku z naszej szkoły
Konkursy

 W sobotę 13 października w Kolbudach odbyło 17. już Kaszubskie Dyktando. Przystąpiło do niego 211 uczestników z całych Kaszub, podzielonych na 7 kategorii wiekowych. Uczniowie klas I-II oraz III-IV pisali teksty bajek kaszubskich, pozostali – w związku z rokiem Franciszka Kręckiego i rocznicą 100-lecia Odzyskania Niepodległości - teksty historyczne.

   Czytaj więcej    .. 
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Uroczystości

Dnia 12.10.2018r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą przygotowali uczniowie klas V-VII oraz chór pod przewodnictwem pani Justyny Pobłockiej.

   Czytaj więcej    .. 
Spotkanie z policjantem
Wydarzenia

   Czytaj więcej    .. 
Jastrzębia Góra zdobyta
Wycieczki

W dniach 3, 4 i 5 października uczniowie klasy IV wraz z wychowawczynią p. Anną Reiter i p. Danutą Klajn pojechali na trzydniową wycieczkę integracyjną do Jastrzębiej Góry i okolic. Wyjazd ten odbył się dzięki współpracy szkół i nauczycieli z Lisich Jam i Kamienicy Szlacheckiej.

   Czytaj więcej    .. 
Numerek na następny dzień
pojawia się po godzinie 15:00.
Dla pewności należy odświeżyć widok strony
z wciśniętym klawiszem CTRL.Regulamin szczęśliwego numerka


Wybierz klasę:Plan ważny od 11.09.2018