Cykl spotkań z książką w Szklanej

Od początku roku szkolnego przedszkolaki ze Szklanej biorą udział w ogólnopolskim programie pt. „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.

Od początku roku szkolnego przedszkolaki ze Szklanej biorą udział w ogólnopolskim programie                   pt. „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. 
   Czytaj więcej    .. 
Dzień Misia
Wydarzenia

26 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – PLUSZOWY MIŚ.


   Czytaj więcej    .. 
Regionalnie i ekologicznie w Chmielnie
Wycieczki

21 listopada uczniowie klas III i VIIa, a 22. listopada klas IV i VI, uczący się j. kaszubskiego, wzięli udział w warsztatach regionalno-ekologicznych zorganizowanych przez Lokalną Grupę Rybacką „Kaszuby” w Chmielnie.


 

   Czytaj więcej    .. 
Wyjątkowy wieczór w szkole
Wydarzenia

W dniu 23 listopada 2018 roku o godzinie 17:00 odbyła się pierwsza w historii tej szkoły wieczornica p.t.: "Jedną drogą dziś wszyscy idziemy”. 

   Czytaj więcej    .. 
Informacja dla Rodziców i Opiekunów
Informacje

Ważna informacja - zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.

Kinga pięknie pisze po kaszubsku
Konkursy

Kinga Domaszk z kl. VIIa zajęła II m. w GMINNYM KONKURSIE TWÓRCZOŚCI LITERACKIEJ W JĘZYKU KASZUBSKIM, organizowanym przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Sierakowicach.  

   Czytaj więcej    .. 
Dzieci o prawach dziecka
Wydarzenia

,, Młody człowieku! To nie zabawa-masz prawo wiedzieć, jakie masz prawa. Na samym wstępie, uwierz z ochotą, że jesteś młodą, ludzką istotą. Nikt nie ma prawa bić Cię, wyzywać, szturchać, obrażać lub Ci ubliżać, możesz się uczyć i bez wątpienia rozwijać talent i uzdolnienia”.

   Czytaj więcej    .. 
Julia wyśpiewała podium
Konkursy

Uczennica klasy VII B Julka Czaja w czwartek 15 listopada brała udział w Powiatowym Konkursie  Piosenki " KASZËBSCZÉ SPIÉWË Ú NAS" w którym zdobyła III miejsce.

   Czytaj więcej    .. 
Numerek na następny dzień
pojawia się po godzinie 15:00.
Dla pewności należy odświeżyć widok strony
z wciśniętym klawiszem CTRL.Regulamin szczęśliwego numerka


Wybierz klasę:Plan ważny od 11.09.2018