Przed nami rekolekcje
Informacje

Od poniedziałku do środy w naszej szkole odbędą się coroczne rekolekcje wielkopostne. Zamieszczamy ich plan  i zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ich przebiegiem.

   Czytaj więcej    .. 
Ważne! Jest już harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
Informacje

   Czytaj więcej    .. 
Trudna sztuka współpracy :: warsztaty
Wydarzenia

ZASADY SAVOIR VIVRESPOTKANIA WARSZTATOWE Z PANIĄ ALEKSANDRĄ SZCZYPIOR- SPECJALISTĄ DOPRACY Z RODZINĄ

Utrwalania zasad savoir vivre nigdy nie jest za mało. Przypominamy sobie sposoby kulturalnegozachowania, jednocześnie dowiadujemy się o nowych formach budowania prawidłowych relacji międzyrówieśnikami.

   Czytaj więcej    .. 
Mamy Energię! :)
Konkursy

Drużyna Energii to ogólnopolski program sportowo-edukacyjny, skierowany do uczniów klas VI - VIII szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. Pomóc w tym mają ambasadorzy – Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacik, Izabela Bełcik,Marek Citko oraz  Krzysztof Ignaczak. 

   Czytaj więcej    .. 
Z wizytą w Łobuziaku
Wycieczki

Dnia 12 marca 2019 roku, dzieci oddziału przedszkolnego ,,3-5 latki” oraz klasa ,,0”, wybrały się do placu zabaw ,,Łobuziak” w Sierakowicach. 

   Czytaj więcej    .. 
Jak karnawał, to zabawa!
Wydarzenia

Do najważniejszych zwyczajów karnawałowych należą zabawy i bale. W naszej szkole, tradycyjnie, na zakończenie karnawału organizowany jest bal przebierańców dla najmłodszych uczniów. 

   Czytaj więcej    .. 
Nasi w eliminacjach piłkarskich
Wydarzenia

Dnia 26 lutego w SP w Kamienicy Królewskiej odbyły się gminne eliminacje w mini piłkę ręczna zarówno chłopców jak i dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. 

   Czytaj więcej    .. 
Skąd się wzięły Kaszuby?

We wtorek: 05. 03. 2019 roku, spotkała nas miła niespodzianka. Odwiedzili nas starsi koledzy i koleżanki z inscenizacją podczas , której dowiedzieliśmy się jak powstała Ziemia Kaszubska pełna pięknych rzek, pagórków, lasów, bujnej roślinności.

   Czytaj więcej    .. 
Bezpieczne wakacje
Numerek na następny dzień
pojawia się po godzinie 15:00.
Dla pewności należy odświeżyć widok strony
z wciśniętym klawiszem CTRL.Regulamin szczęśliwego numerka

Wybierz klasę:Plan ważny od 11.09.2018