INFORMACJA KIEROWNIKA GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIERAKOWICACH

INFORMACJA (pobierz)

INFORMACJA O SPOTKANIU DLA RODZICÓW DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

INFORMACJA (pobierz)

INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH 2017/2018

INFORMACJA (pobierz)

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

„Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek.  Jutro wakacje lekcje skończone”….

23.06.2017 r. punktualnie o godz. 10.00 zabrzmiał w naszej szkole ostatni dzwonek w roku szkolnym 2016/2017.  Uroczystość  zakończenia roku szkolnego w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się Mszą Świętą odprawioną przez o. Tymoteusza – naszego katechety.

Po Mszy Świętej uczniowie kl. „0” i VI zaprezentowali część artystyczną. Następnie   głos zabrała pani dyrektor Aleksandra Dąbrowska – Konkol, która  podsumowała pracę szkoły w roku szkolnym 2016 – 2017. W swoim wystąpieniu przypomniała osiągnięcia i sukcesy uczniów oraz podziękowała za zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Uczniom. Wręczyła nagrody i dyplomy

   Czytaj więcej    .. 
WYJAZD KLASY III
WYJAZD KLASY III

W dniu 20 czerwca 2017 r. klasa III wraz z wychowawcą p. Sylwią Piotrowską, p. Natalią Cymerman oraz rodzicami wybrali się na piknik sportowo-rekreacyjny do Gowidlina. Pogoda była piękna. Dzieci brały udział w różnych rozgrywkach sportowych, quizie podsumowujących trzy lata nauki oraz korzystały z miejscowych atrakcji (plac zabaw, trampolina). Oprócz tego dziewczynki zrobiły sobie letni makijaż, a chłopcy wybrali Miss Lata, którą została Alicja Mielewczyk.

W międzyczasie dzieci przy ognisku mogły upiec kiełbaski i zasiąść do wspólnego posiłku. Wyjazd wszystkim bardzo się podobał, dostarczył dużo śmiechu, radości i z pewnością na długo zostanie w pamięci.

 

   Czytaj więcej    .. 
DZIEŃ PATRONA
DZIEŃ PATRONA

Dnia 12.06.2017r. obchodziliśmy 15 rocznicę nadania imienia ks. Anastazego Sadowskiego naszej szkole.

Nasz patron Anastazy Sadowski jest osobą godna naśladowania. Próbowali to udowodnić uczniowie kl. IV - VI. Przygotowując się do tegorocznego Dnia Patrona pisali wypracowania, wiersze na temat „Ksiądz Anastazy Sadowski - postać godna naśladowania”.

Nasz Patron – Kacper Turzyński kl. VI

Ks. Anastazy Sadowski Patron naszej szkoły był wielkim społecznikiem, który zrobił wiele dla naszej lokalnej społeczności. To dzięki Jego staraniom powstał Kościół w Wygodzie i zabudowania wokół niego, a także cegielnia w Długim Krzu.

   Czytaj więcej    .. 
WYCIECZKA DO DOLINY JADWIGI
WYCIECZKA DO DOLINY JADWIGI

WYCIECZKA ODZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ,,3-5” LATKÓW ORAZ KLASY ,,0”

Jesteśmy mieszkańcami wsi i wydaje nam się, że o życiu na gospodarstwie wiemy dużo lub prawie wszystko. Nic mylnego, będąc w gospodarstwie agroturystycznym w Dolinie Jadwigi pani Gabrieli Tesmer, usłyszeliśmy wiele faktów opowiedzianych na bazie legend lub ciekawych opowiastek opartych piosenką i wierszem.  Dnia 8 czerwca 2017 r.  z samego rana wyjechaliśmy z naszej szkoły by spędzić dzień ucząc i bawiąc się  pod bacznym okiem pani Tesmer. Na wycieczkę do lasu pojechaliśmy agrobusem. Wśród natury i dużych drzew zbieraliśmy szyszki, a przy okazji znaleźliśmy koszyk ze słodką

   Czytaj więcej    .. 
DZIEŃ DZIECKA I SPORTU
DZIEŃ DZIECKA I SPORTU

1 czerwca 2017r. w SP w Lisich Jamach odbył się  Dzień Dziecka i Sportu pod hasłem  „Bez nałogów żyj!!!!! Dużo ćwicz i soki pij!!!!!”

Organizatorem tego dnia  była p. Bogumiła Okroj -  nauczyciel wychowania fizycznego we współpracy z wychowawcami  klas, Radą Rodziców oraz z ZESPOŁEM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH z Sierakowic (uczniowie I klasy TECHNIKUM ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH  pod przewodnictwem  pani Iwony Tesmer).

Głównym celem tego dnia było:

- zachęcenie uczniów do współdziałania  i współzawodnictwa poprzez zabawy i gry;

- kształtowanie umiejętności  organizowania i aktywnego spędzania czasu wolnego;

   Czytaj więcej    .. 
Numerek na następny dzień
pojawia się po godzinie 15:00.
Dla pewności należy odświeżyć widok strony
z wciśniętym klawiszem CTRL.Regulamin szczęśliwego numerka

Wybierz klasę:Plan ważny od 04.09.2017