Zdrowe ząbki to podstawa!
Wydarzenia

Zdrowe zęby mamy, bo o nie dbamy!

Wizyta Pani pielęgniarki u najmłodszych w Lisich Jamach.

Bóbr i wiewióreczka
silne zęby mają,
dzieci też mieć takie mogą
- jeśli o nie co dzień dbają!

   Czytaj więcej    .. 
Wigilia A.D. 2918 w Lisich Jamach
Wydarzenia

21 grudnia  od rana czuć było w szkole świąteczną atmosferę, którą pogłębiał rozchodzący się zapach pierników i innych świątecznych smakołyków oraz śpiew kolęd. W klasach odbywały spotkania wigilijne.

   Czytaj więcej    .. 
Wesołych Świąt!
Wydarzenia

Najmniejsi kolędowali
Wydarzenia

17 grudnia od klasy do klasy wędrowali kolędnicy: mali aniołowie, pastuszkowie trzej królowie, Maryja i Józef. 

   Czytaj więcej    .. 
Sukces naszych uczniów
Konkursy

Uczniowie kl. II wzięli udział w Konkursie Literackim dla uczniów Szkół Podstawowych Województwa Pomorskiego, którego organizatorem był Urząd Gminy w Przodkowie.

Uczestnicy tegoż konkursu mieli ułożyć 3 wierszyki (mogły być też w języku kaszubskim) o tematyce patriotycznej i związanej ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 14 grudnia 2018 r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie.

Naszym uczniom udało się zająć wysokie miejsca, z czego jesteśmy bardzo dumni! Aleksandra Czaja uzyskała I miejsce, natomiast Kinga Pobłocka i Radosław Pelowski otrzymali wyróżnienia. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Nad. S. Piotrowska

Mikołaj odwiedził najmłodszych
Wydarzenia

Na dzień 6 grudnia z utęsknieniem czekały nasze wszystkie przedszkolaki, ,,3-5” latki oraz klasa ,,0”.  W tym dniu odwiedził nas  sympatyczny  Mikołaj, który podarował nam dużo słodkości.

   Czytaj więcej    .. 
Wizyta Mikołaja
Wydarzenia

Szóstego grudnia każde dziecko z utęsknieniem czeka na Świętego Mikołaja. Ta sympatyczna osoba w czerwonym ubraniu i z białą brodą także w tym roku zawitała w naszej szkole. 

   Czytaj więcej    .. 
Muzyczna i filmowa wyprawa do Gdańska
Wycieczki

4 grudnia dzieci z naszej szkoły wraz z opiekunami wyjechały do kina Helios w Gdańsku. Młodsze obejrzały świąteczny film pt. "Czarodziejka Lili ratuje święta", natomiast starsze - "Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda". 

   Czytaj więcej    .. 
Numerek na następny dzień
pojawia się po godzinie 15:00.
Dla pewności należy odświeżyć widok strony
z wciśniętym klawiszem CTRL.Regulamin szczęśliwego numerka


Wybierz klasę:Plan ważny od 11.09.2018