Jestem Patriotą – pamiętam o Świętach Majowych

08 maj
    Z okazji 1, 2 i 3 Maja, w szkole odbył się konkurs pt. „Jestem Patriotą – pamiętam o Świętach Majowych”, który polegał na wykonaniu i przesłaniu fotografii ze swoim wizerunkiem na tle flagi Polski. Łącznie otrzymaliśmy 23 zdjęcia. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
 
Kategoria: Zerówka i Przedszkole
I miejsce – Igor Janneck (oddział przedszkolny „Krasnoludki”)
II miejsce – Konrad Jereczek – zerówka
III miejsce – Fabian Bulczak (oddział przedszkolny „Liski”)
Wyróżnienie – Milena Klin – zerówka
Kategoria: Klasy I – III
I miejsce – Martyna Janneck kl. IIb
II miejsce – Marcel Klasa kl. III
III miejsce – Artur Jereczek kl. III
Wyróżnienie – Helena Damaszk kl. I
Wyróżnienie – Julian Woźniak kl. I
Kategoria: Klasy IV – VIIII
I miejsce – Aleksander Sobisz kl. V
II miejsce – Bartłomiej Janneck kl. VII
III miejsce – Filip Płotka kl. VII
Wyróżnienie – Oskar Jereczek kl. VIII
Zdjęcia z konkursu można obejrzeć TUTAJ
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy uczniom za udział w konkursie.