Ogólnopolski Konkurs „Bë nie zabëc mòwë starków”

19 maj
🖤💛 Z dumą dzielimy się kolejnym pięknym sukcesem!🌺
Dziś w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie odbyło się wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie „Bë nie zabëc mòwë starków”, w którym Agata Woźniak i Lena Stenka z kl. V zdobyły I miejsce 🏆🥇💪
Konkursowi przyświecała Gala „Biélawa”, w której wspominano pisarza z Nordy Jana Drzeżdżona.

📍Zagadkę❓️ którą dziewczyny próbowały rozwiązać można obejrzeć na załączonym filmie 😉

FRISZTËK