Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole odbyło się szereg działań. Uczniowie klas IV–VIII wzięli udział w wyjątkowym przedstawieniu pt. „Za kulisami sieci”, przygotowanym i zaprezentowanym przez uczniów klasy V. Spektakl w ciekawy i przystępny sposób poruszał tematykę bezpieczeństwa w sieci, zagrożeń związanych z nieodpowiedzialnym korzystaniem z Internetu oraz zasad właściwego zachowania w świecie online.
Czytaj więcejDzień Bezpiecznego Internetu
Dożywianie w szkole
Dożywianie w szkole
Zabrzmiał ostatni dzwonek
Za nami wyjątkowy rok pełen wyzwań, sukcesów i pięknych chwil. Dziś oficjalnie żegnamy szkolne ławki i witamy WAKACJE!
Wielkie brawa dla Wszystkich uczniów za wysiłek, zaangażowanie i dobre serca!
Pożegnanie klasy VIII
Oficjalnie pożegnaliśmy klasę ósmą. To wyjątkowy moment, pełen wzruszeń, uśmiechów i wspomnień, które na długo pozostaną w naszych sercach. Ósmoklasiści po raz ostatni zasiedli w szkolnych murach, by usłyszeć kilka ciepłych słów i odebrać zasłużone gratulacje za zakończenie tego etapu edukacji.
Czytaj więcejZakończenie roku szkolnego
Dzień Patrona
Dziś w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Patrona – ks. Anastazego Sadowskiego. Była to wyjątkowa okazja, by przypomnieć sobie sylwetkę tego niezwykłego człowieka, którego życie i działalność są dla nas wzorem do naśladowania.
Czytaj więcejFestyn rodzinny „Bo świat to MY”
W sobotnie popołudnie nasza szkoła tętniła życiem i radością – wszystko za sprawą festynu pod hasłem „Bo świat to MY”. Było to wydarzenie pełne emocji, uśmiechu i wspólnej zabawy, które zintegrowało społeczność szkolną – uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół szkoły.
Czytaj więcejFestyn rodzinny
Serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny 24 maja od godz. 13.00
Czytaj więcej