Dzień Dziecka

01 cze.

1 czerwca jak każdego roku obchodzimy Dzień Dziecka. W naszej szkole jest to dzień wolny od zajęć lekcyjnych. W tym roku każda klasa inaczej świętowała ten dzień. My czyli klasa 2 wraz z klasą 4 mieliśmy wielką przyjemność udać się na piknik do ogrodu pani Agnieszki Meronk. Czekały tam na nas różne atrakcje takie jak zabawy integracyjne i ruchowe, spacer po pięknym ogrodzie oraz quiz o zdrowiu (z nagrodami). Pięknym prezentem i niespodzianką dla nas był zamek dmuchany, na którym wszyscy świetnie się bawili. Na pikniku nie zabrakło Mam, które bardzo pomagały we wszystkim, przygotowywały dla nas poczęstunek, piekły gofry oraz popcorn. Zabawom nie było końca. Był to bardzo udany dzień. Tak bardzo, że nikt nawet nie zauważył jak czas szybko minął i musieliśmy zbierać się do domu.

Dziękujemy pani Agnieszce za ugoszczenie nas w swoim ogrodzie, a zwłaszcza zasponsorowanie dmuchanego zamku. Dziękujemy też wszystkim mamom, które pomagały w przygotowaniu tego dnia i naszym paniom za opiekę. Było naprawdę super. DZIĘKUJEMY.

 Autor: Paulina Markowska

 

Uczniowie klas I i III spędzili Dzień Dziecka wraz ze swoimi wychowawczyniami i z rodzicami na boisku w Szklanej. Oprócz pysznego poczęstunku (lody, frytki, słodycze, oranżada)- dzieci brały udział w różnych grach i zabawach integracyjnych, grały w piłkę nożną, a także mogły skorzystać z miejscowego placu zabaw. Było też ognisko i zabawa bańkami mydlanymi. Na koniec pani Sylwia podsumowała szkolny konkurs „Jestem patriotą-pamiętam o świętach majowych” i wręczyła wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji pikniku, a w szczególności pani Sylwii Myszk za wypożyczenie i rozłożenie namiotu, pani Katarzynie Damaszk, pani Celinie Treder, pani Bożenie Walkusz, pani Dorocie Gronda, panu Kazimierzowi Langa za przygotowanie poczęstunku, nagłośnienia, stołu, ławek, baniek mydlanych, rozpalenie ogniska oraz sołtysowi Szklanej – pani Grażynie Warmowskiej – za udostępnienie nam boiska.

Dzieci z klas I i III z wychowawczyniami