Dziś w parafii Świętej Trójcy w Kościerzynie odbył się jubileuszowy XXV Diecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej 

Naszą szkołę reprezentowało 7 recytatorów 
, którzy świetnie się zaprezentowali, zwłaszcza recytując utwory w języku kaszubskim 
. I tak, I miejsca
wyrecytowały:
w kat. kl. O-1 Paulinka Kupper
,
w kat. kl. 2-4 Nikola Walkusz
,
w kat. kl. 5-8 Agata Woźniak
. W tej kategorii także Lena Stenka otrzymała miejsce II 
Brawo!
Gratulujemy także Zosi G., Radkowi J. oraz Amelii K.![]()
![]()
![]()