Diecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej

09 maj
Dziś w parafii Świętej Trójcy w Kościerzynie odbył się jubileuszowy XXV Diecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej 🥰🙏
Naszą szkołę reprezentowało 7 recytatorów 💪😍, którzy świetnie się zaprezentowali, zwłaszcza recytując utwory w języku kaszubskim 🖤💛. I tak, I miejsca🥇wyrecytowały:
w kat. kl. O-1 Paulinka Kupper🌹,
w kat. kl. 2-4 Nikola Walkusz🌹,
w kat. kl. 5-8 Agata Woźniak🌹. W tej kategorii także Lena Stenka otrzymała miejsce II 🥈💪 Brawo!👏

Gratulujemy także Zosi G., Radkowi J. oraz Amelii K.👏💪🌺