Dzień Dziecka

01 cze.

„Kolorowy pociąg” – pod takim hasłem przebiegał dzisiejszy dzień dziecka w naszej szkole. Było wesoło, smacznie, zdrowo i sportowo 💪🥰🏆🥦🥬🌶🍅🏃‍♀️🤾‍♂️

„Kiedy śmieje się dziecko , śmieje się cały świat”. I tak też było w dzień dziecka w naszej szkole. Śmiechu nie było końca. Dzień ten był przepełniony atrakcjami dla dzieci począwszy od zdrowego posiłku, kończąc na lodach, które naszym uczniom zakupiła Rada Rodziców. W między czasie odbyły się mecze piłki ręcznej w klasach IV-VIII i dwa ognie w klasach 0-III. Następnie przyszedł czas na olimpiadę sportową w klasach młodszych i konkurencje sportowe w klasach starszych. Na koniec dnia były wręczane nagrody przez ręce p. Dyrektor oraz rozstrzygnięcie konkursu w ramach akcji „Maj na rowerach”. Bezkonkurencyjnie i z dużą przewagą nad innymi klasami wygrała kl. IV osiągając 73%. Gratulujemy!

Uczniowie klas 0- III wzięli udział w olimpiadzie sportowej, którą przygotował Mały Samorząd. Rywalizowali o medale⚽️🥇🥈🥉🏅 w czterech dyscyplinach: bieg krótki, bieg długi, rzut piłeczką i skok w dal. Rywalizacja była zacięta. W galerii prezentacja zwycięzców.