Uroczyste zakończenie nauki uczniów klasy VIII

24 cze.

Uroczyste rozdanie świadectw uczniom klasy VIII odbyło się 24 czerwca 2021 r. o godz. 16.00 na sali gimnastycznej szkoły. Rozpoczęło się od pożegnania absolwentów przez uczniów z klasy VII w formie zabawnego kabaretonu. Potem młodsi koledzy i koleżanki wręczyli ósmoklasistom upominki.

Następnie uczniowie klasy VIII zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, na który składały się podziękowania dla pani dyrektor, nauczycieli, pozostałych pracowników szkoły oraz rodziców. Pracowników szkoły uhonorowano kwiatami, zaś rodzice otrzymali od swoich pociech pisemne podziękowania.

Po części artystycznej nastąpił ceremoniał uroczystego przekazania i zaprzysiężenia nowego pocztu sztandarowego szkoły, który przeprowadziła pani Maria Klajn. Potem najważniejszy moment dla ósmoklasistów – uroczyste wręczenie przez panią dyrektor Aleksandrę Dąbrowską – Konkol świadectw ukończenia Szkoły Podstawowej im. ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich Jamach oraz rozdanie nagród wyróżniającym się uczniom. W tym roku szkolnym świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymała jedna uczennica – Julia Gnyba. Uczennicą wyróżniającą się w systematycznym uczęszczaniu na lekcje, tj. ze 100% frekwencją jest Wiktoria Markowska. Gratulujemy! Na apelu wręczono także podziękowania rodzicom, którzy kończą na chwilę obecną współpracę z naszą szkołą. Również wychowawczyni klasy VIII pani Aldona Skorowska nie zapomniała o swoich wychowankach. Odczytała i wręczyła im listy pożegnalne wraz z upominkami.

Po części oficjalnej rodzice i absolwenci szkoły zaprosili wszystkich obecnych na poczęstunek w postaci ciasta i kawy.

Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, mimo wszystko mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie będzie wspominał naszą szkołę. Życzymy wspaniałych wakacji oraz owocnych sukcesów w dalszej edukacji.

 

Aldona Skorowska