Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 cze.

Nadeszły wakacje, czyli zasłużony czas odpoczynku po dziesięciu miesiącach nauki. Piątek, 23 czerwca rozpoczęliśmy od Mszy Świętej w kościele parafialnym w Wygodzie Łączyńskiej, którą odprawił ks. kanonik Krzysztof Koch. Następnie uroczystości odbywały się już na sali gimnastycznej.

Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała dyrektor szkoły – pani Emilia Maszke, która gratulowała uczniom postępów w nauce i życzyła wspaniałego wypoczynku w czasie wakacji oraz podziękowała także nauczycielom i rodzicom.

Następnym punktem apelu było wręczenie przez panią dyrektor i wychowawców nagród książkowych dla uczniów wyróżniających się w nauce z zerówki oraz kl. I-VII, medali za wzorowe zachowanie oraz dyplomów za czytelnictwo i 100% frekwencję.

Zakończenie roku dla nauczycieli to czas podsumowań, planów i refleksji, natomiast dla uczniów to nadzieja na dobre oceny i nagrody, jak także na wspaniałe wakacje.

Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji, a przede wszystkim samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji.